MikrofonlarStüdyo Ekipmanları

Behringer C1 Mikrofon

Behringer C1 Mikrofon Fiyat ve İnceleme

Behringer C1 Mikrofon Fiyat ve İnceleme

Behringer C1 Mikrofon

Stüdyo kayıtları için kaliteli mikrofon kullanımı kayıttan verim alınması adına oldukça önemli bir yer taşıyor. Stüdyo mikrofonu üretimi konusunda en başarılı markalardan biri olan Behringer c1 mikrofon Alman kalitesini mikrofonda buluşturuyor. Behringer c1 mikrofonu stüdyoda kullanılabilmesinin yanı sıra aynı zamanda sahne içinde ana veyahut yan mikrofon olarak kullanılabilme özelliği ile oldukça başarılı bir mikrofon kalitesi sunuyor. Geniş diyaframlı, yüksek ses kalitesine sahip Behringer c1 mikrofon 48 volt destekleyen ses kartı ve mikserler ile oldukça rahat bir biçimde kullanılabiliyor.

Kardioid Kusursuz Ses Alımı

Behringer c1 ses alımı sırasında kardioid bir ses alımı sistemi kullanması nedeniyle çevreden gelen ek sesleri öteler ve yalnızca seslendirilen sesin kaydını alarak kusursuz bir kayıt kalitesine ulaştırır. Kusursuz ses alımı, alınan enstrüman kaydını veyahut insan sesini oldukça açık ve net bir şekilde alır ve kaydeder. Son derece düşük bir gürültü endeksine sahip olan Behringer c1 mikrofon transformatörsüz bir fet girişine sahip olması nedeni ile ses bozulmalarını tamamen engellemeye yardımcı olur.

Uzun Süreli Kullanıma Uygun

Alman kalitesini mikrofonda buluşturan Behringer c1 oldukça dayanıklı bir mikrofon yapısına sahip. Son derece kaliteli malzemeler ile üretilen Behringer kayıt kalitesini oldukça uzun süreler koruyabiliyor. Ağırlık olarak 0.42 kg ağırlığa sahip olan Behringer c1 mikrofon stantları ile de oldukça uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Sağlam ve dayanıklı yapısının yanı sıra Behringer c1 fiyat açısından da son derece avantajlı ve uygun mikrofonlar arasında yer alıyor.

Gürültüsüz ve Temiz Ses

Ses kalitesi alırken sesi gürültüsüz ve net bir şekilde alabilen bir mikrofon olan Behringer c1 40 HZ ile -20 gibi bir frekans ayarına sahip. 16 mm bir kondensere sahip olan ve kondenser Behringer c1 fiyat hususunda da oldukça avantajlı bir fiyatlamaya sahip. Behringer c1 mikrofonu iyi bir mikser kullanımı ile beraber kullanıldığında kusursuz performans veriyor ve ses, enstrüman kaydı gibi kayıtlarda son derece kusursuz bir şekilde kullanılabiliyor. Podcast, konuşma, müzik gibi ihtiyaçlar için birebir olan Behringer, Alman kalitesini mikrofona arz ediyor.

 

Sizler için Behringer C1 Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Behringer c1 mikrofon

Müzikal Market -> Behringer c1 mikrofon

Teknoloji Sanayi -> Behringer c1 mikrofon

Online Ses Sistemi -> Behringer c1 mikrofon

Yonka Bayi -> Behringer c1 mikrofon

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın