İncelemelerMikrofonlarSes SistemleriTeknoloji

Av Jefe Mikrofonlar

Av Jefe Mikrofonlar, Av Jefe 2500 ve 2600 İnceleme

Av Jefe Mikrofonlar, Av Jefe 2500 ve 2600 İnceleme

Jefe Mikrofon, Av Jefe Mikrofon, Jefe 2500 Mikrofon, Jefe 2600 Mikrofon

Profesyonel ses sunma konusunda tercih edilen bir marka olan Jefe, birçok mikrofon üretimiyle tanınıyor. Kablolu el mikrofonlarından başlayarak, vokal mikrofonları, kondenser mikrofonlar, yaylı çalgı mikrofonu, üflemeli çalgı mikrofonu, koro mikrofonu, yaka mikrofonu ve headset mikrofon üretimleri bulunmaktadır. Farklı ses alternatifleriyle birlikte karaokede ses kaydınızı mükemmel bir şekilde alabileceğiniz Jefe mikrofon modelleri piyasada çok çeşitli olarak yer almaktadır.

Jefe Mikrofonlarda Ses Kalitesi

Jefe mikrofonlar, ses kalitesi açısından birçok farklı seçeneği sizlere sunabilmektedirler. Kullanım alanları çok geniş bir yelpazeye yer veren Jefe mikrofonları, kablolu el mikrofonlarından başlayan ve headset mikrofonlara kadar uzanan geniş bir seçenek sunmaktadırlar. Hassasiyet bakımında 60 Hz ve 16000 Hz gibi özelliklere yer veren el mikrofonlarının, ayrıca farklı çıkış empedansları bulunuyor. Çoğu Jefe el mikrofonunu solist veya vokal mikrofonu olarak kullanabilme imkanınız vardır. Dinamik ve profesyonel bir ses alabilmek için, farklı akım değerleri kullanılmaktadır. Örneğin Jefe 2500 mikrofon modelinde 250 Ohm’luk bir akım değerine yer verilmektedir. Bu da iyi bir ses oluşması için yeterli akım düzeyini sizlere sunmaktadır.

Jefe Mikrofonlarda Kullanışlılık

Kullanım açısından, tercih edeceğiniz Jefe mikrofonu sizlere en iyi kaliteyi sağlayabilir. Kordioit kullanımların yanı sıra, kondenser mikrofonlar ile daha derin ve daha kaliteli bir ses elde edilmesi sağlanabiliyor. Ayrıca kullanımda desibel seçenekleri de kalitenin belirlenmesinde büyük oranda rol oynuyor.

Satın almayı düşüneceğiniz Jefe el mikrofonu modellerinde kutu içerikleri standart olarak sunulmaktadır. Kablolar ve mikrofon tutacağı gibi seçenekler kutu içeriğine dahil edilmektedir. Ayrıca hemen hemen her el mikrofonu seçeneğinde mikrofon üzerinden kolay bir şekilde açma/kapama yapabilme imkanınız olabiliyor. Bu da kullanım bittiği zaman kısa yoldan gücü kesebileceğiniz anlamına gelmektedir.

En İyi Av-Jefe Mikrofonları

Av-Jefe mikrofonlarının çoğu profesyonel kullanımlar için tasarlanmaktadır. Tasarım sade olsa da, mikrofonlardan beklenenin çok üzerinde bir performans alabilirsiniz. Kararlı frekans cevapları sayesinde Av Jefe mikrofon modellerinin tercih edilirliği oldukça yüksektir. Ayrıca sesi oldukça dengeli tutma konusunda başarılı seçenekler sunarlar. Sade ve rahat kullanımları ise Av-Jefe mikrofonlarını seçmek için yeterli bir sebep sunuyor. Bu serinin en beğenilen modelleri Av-Jefe Avl-630-SH4 ve Av-Jefe VI630-H4P modelleridir. Ultra hafif yapıları, ve sundukları -60dB +/- 3dB’deki hassasiyetleri, bu mikrofonları iyi birer seçenek haline getirmektedir.

Jefe 2500 Mikrofon Özellikleri

Jefe mikrofon modelleri arasında yer alan Jefe 2500 modeli, 60 Hz-16000 Hz aralıkta bir frekans değeri sunmaktadırlar. Ohm değeri 250 olan bu profesyonel kablolu el mikrofonunun, dinamik bir kullanıma yer vermesi söz konusudur. -72dB +/- 3dB olan çıkış empedansının yanı sıra, tek yönlü yani kordioit frekans tepkisinin mikrofondan alınması sağlanmaktadır.

Jefe üretimi olan 2500 modelinde, kutu içeriği 4.5 metre uzunlukta bir kabloya ve mikrofon tutacağına yer veriyor.

Jefe 2600 Mikrofon Özellikleri

Tasarım açısından tutuşta son derece rahat kordioit bir mikrofon modeli olarak Jefe 2600 Mikrofon modeli karşımıza çıkıyor. Bu model, kordioit bir tasarımdadır ve 50 Hz-18000 Hz aralıkta bir frekans tepkisi almanızı sağlayabilmektedir. -65dB +/- 3dB olan hassasiyet özelliği, bu mikrofonu kullanışlı kılıyor. Ayrıca kaliteli sesler almak da 2600 modelinin frekans tepkisiyle ve hassasiyetiyle mümkündür. 4.5 metre kablosuyla, bir solist mikrofonu olarak son derece rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ohm değerinin bu modelde de 250’dir ve profesyonel bir dinamik mikrofon olarak kullanıcılarına en iyi ses kalitesini sunabilmektedir.

 

Sizler için Av Jefe Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Av Jefe Mikrofon -> Av Jefe 2500 -> Av Jefe 2600

Müzikal Market -> Av Jefe Mikrofon -> Av Jefe 2500 -> Av Jefe 2600

Teknoloji Sanayi -> Av Jefe Mikrofon -> Av Jefe 2500 -> Av Jefe 2600

Online Ses Sistemi -> Av Jefe Mikrofon -> Av Jefe 2500 -> Av Jefe 2600

Yonka Bayi ->Av Jefe Mikrofon -> Av Jefe 2500 -> Av Jefe 2600

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın