İncelemelerSes SistemleriStandlarTeknoloji

32U Rack Kabinet Fiyat ve Ölçüleri

32U Rack Kabinet Fiyat ve Ölçüleri

32u kabinet fiyatları sayfamızda 19 inç standart ölçülerde üretilen 32u rack kabin hakkında detaylı özellikler ve diğer bilgiler yer alır.32U Rack Kabinet Fiyat ve Ölçüleri

32u Kabinet   

Server sistemleri kategorisinde yer alan kabinet sistemleri, veri ve depolama sistemlerinin en güvenilir biçimde korunmasını sağlar. 32u kabinet tasarımı, ön kısımda kullanılan cam tasarımı ile kapaklı formdadır.

Yüksek dayanıklılık formunda tasarım edilen rack kabin ürünleri, temperli camdan imal edilen ve çift kapak sistemi ile ergonomik kullanım avantajı sağlayan ürünlerdir. Sunucu ve network sistemlerinin güvenilir şekilde korunması, depolanması ve istiflenebilmesi için geliştirilen ürünlerdir. Dikili veya yatay modelde üretilen rack kabinler, farklı ebatlarla tasarlanmaktadır.

32u Kabinet Özellikleri

Dört tarafı panel olan ve opsiyonel kullanım konforu ile açılabilir olarak kullanılan kabinlerdir. İçinde kullanılan teknolojik cihaza göre ve iç kısımdaki ısı opsiyonlarına göre, yan kısımlar açık şekilde kullanılabilir. Kabinin sağlamlığını artıran ve yan paneller çıktığında bile rahat kullanım sağlayan metal çerçevesi, DKP sac materyalden imal edilmektedir.

Yan paneller kilitli olarak sunulan ve istenilen alanda, istenilen formda kullanılabilen tasarım özelliği sunar. Rack kabinler, dünyanın her yerinde aynı ölçülerle imal edilmektedir. Kullanılan ham madde ve materyaller aynı kalitede tasarlanan, bulut çözümler için oldukça konfor sağlanan sistemlerdir.

32u Kabinet Tasarım Özellikleri

32u rack kabinet sistemleri, 19 inç cihazlar için dizayn edilmiştir. Dikili form olarak nitelendirilen, dikey dolay özelliğindedir. İsteğe bağlı olarak iç kısımda raf kullanılabilir ve birden çok cihaz yerleştirmesi sağlanabilir.

Arka panel kısmı ve yan kapaklar, kilitli formları ile kolay kullanım sağlar. Arka ve yan kısımların malzemesi, DKP sac üründür. İç kısmın tamamında ve panellerin birleşim yerleri metal çerçeveler ile sağlamlaştırılmıştır.

Ön kapakta kullanılan temperli cam 4 mm kalınlığındadır. Genellikle füme renkte tasarlanan temperli cam, iki kapakta kullanılarak, konforlu kullanış sağlar. Darbeye dayanıklı formda geliştirilen cam panel, diğer üç kısım çıkarıldığında bile metal çerçeveler sayesinde nitelikli bir form sağlar.

32u Kabinet Ölçüleri

Ana şase 1,5 mm sac kullanılarak, yan ve arka paneller ise 1,2 mm kalınlığında DKP sac kullanılarak imal edilmiştir. Bir nevi modüler olarak dizayn edilen rack kabin sisteminde, şase ile köşelerde kullanılan profiller, iç-içe ve geçmeli tasarım özelliğinde imal edilmektedir. Daha güçlü ve formda bir yapı elde edilmesi için bu düzlemde imal edilmektedir.

İsteğe bağlı olarak fan modülü kullanılabilir. Fanlar ise tavan kısma kolay montaj özelliğiyle, ikili, dörtlü veya altılı olarak dizayn edilir. 32u kabinet ölçüleri; 800×800 ölçülerinde imal edilir. Birbirinden farklı ölçülerde üretilen kabinet sistemlerinde kullanılan genel ölçüler; 600 x 600, 600 x 800, 800 x 800, 600 x 1000 ya da 800 x 1000 şeklinde tasarlanmaktadır.

Rack kabinetler; 16u, 20u, 26u, 32u, 36u, 39u, 42u ve 44 u yükseklik oranlarına göre imal edilmektedir. Kabinlerin üst kısımlarında yine bir panel bulunur ve tozların girmesi önlenir.

Kabinlerin alt kısımlarında bulunan fırçalı giriş bölümleriyle, rahat ve kolay şekilde bağlantı kabloları eklenmektedir. Fırça kısımları toz korumalı veya sürgülü olarak dizayn ediliyor. Kabinlerin çeşitlerine göre üst kısımda da giriş bölümleri bulunabilmektedir.

Kabin sistemleri tekerlekli model veya sabit modelde kullanılabilmektedir. Küçük ölçülerde tasarlanan kabinet sistemleri genellikle duvara monte şeklinde kullanılan yatay ürünlerdir. Dikili kabinet sistemleri ise isteğe göre tekerlekli veya çıkarılarak sabit formda kullanılabilirler.

Darbelere karşı koruma sağlayan elektrostatik boyalar ile ince pütürlü formda renklendirilerek imal edilmektedirler. Kabinet sistemleri CE belgesi ROSH sertifikası ve EN 61587-1 standartlarına uygun niteliklerde üretilmektedirler. Network ve veri depolama sistemlerinin en kapsamlı donanımlarıdırlar.

Sizler İçin 32u Rack Kabinet Satan Güvenilir Siteleri Listeledik

 

yonkamuzikmarket.com -> 32u Rack Kabin -> Tüm Rack Kabinetler

muzikalmarket.com -> 32u Rack Kabin -> Tüm Rack Kabinetler

teknolojisanayi.com -> 32u Rack Kabin -> Tüm Rack Kabinetler

onlinesessistemi.com -> 32u Rack Kabin -> Tüm Rack Kabinetler

yonkabayi.com -> 32u Rack Kabin -> Tüm Rack Kabinetler

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın