İncelemelerStandlarTeknoloji

20U Rack Kabinet ve Tüm Rack Kabinet Modelleri

20U Rack Kabinet Fiyat ve Özellikleri

20U Rack Kabinet Fiyat ve Özellikleri

20u Kabinet, 20u Kabinet Fiyat, Rack Kabin Fiyatları

Veri ağları, görsel işitsel uygulamalar ve CCTV güvenliğine uygun olarak tasarlanan 20u kabinet modellerin, 19 inçlik ekipmanları duvara monte edebilmeniz için, montaj kolaylığı açısından dikkat çeken bir dizi kabine yer verir. Çelik konstrüksiyonla sağlamlık ve mukavemet sağlayan, farklı yüksekliklerde ve farklı derinliklerde kabinetler bulabilirsiniz. Ayrıca renk seçenekleri de birçok seçeneğe yer verir. Bazı kabinetlerde ek bir özellik olarak sertleştirilmiş cam kapı, özel ve gizli verilerin korunmasına ek destek sağlar. Bu sertleştirilmiş cam kapı yüzeyi, kırılmalara %100 dayanıklı olur.

20u Kabinet Genel Özellikleri

Yan panel ve arka panelleri çıkarılabilir olarak tasarlanan kabinetler, arka panellerinde geniş kablo girişlerine yer verirler. Standart tek bölümlü dolapların genellikle bir arka bölüm eklenerek daha geniş bir alan yaratılmasına imkan tanımaları söz konusudur.

Kabinetin arka panelleri çoğu model dahilinde çıkarılabilir olarak kullanır. Bu da sondaj şablonlarının yardımıyla kabinetleri duvara sabitlemeye imkan tanır. Kabinet bu şekilde vidalarla duvara montelenebilir ve daha az yer kaplaması sağlanır. Kurulumları genellikle pratiktir ve tek bir kişiyle bile kolaylıkla tamamlanabilir.

Çoğu 20u kabinette isteğe bağlı olarak arka bölüme ekstradan derinlik sağlanabiliyor. Böylelikle ekipmanlar dolabın dışına çıkmaz ve arkaya erişim çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

20u Kabinet Teknik Özellikleri

20u kabinetler 19 inç kesitli olarak sunulmaktadırlar. Koruma sınıfında yer alan kabinetler, büyük cisimlerle kırılmaya karşı etkili bir korumaya yer vermektedirler. Dolap derinlikleri her modelde farklıdır, standart olan 19 inçlik ekipmanların 20u kabinetlerle taşınabilir olmasıdır. Mobil kullanımlar ya da montajlı kullanımlar isteğe göre gerçekleştirilebilir.

20u Kabinet Derinlik Özellikleri

20u kabinetlerin raflarında farklı derinlik özelliklerine yer verilir. Bu, seçilen model kabinete göre değişkenlik gösterecektir. Ancak 20u kabinet fiyat incelemesiyle genellikle 450 mm ya da 600 mm gibi seçenekleri inceleme fırsatınız olacaktır. Her bir rafın, üst çerçeveye ve tabana sabitlenmesi sağlandığından, raflar çelik direkler yardımıyla desteklenirler. Ön ve arka kısımda 19 inç montaj profillerinin flanşlara sabitlenmesi sağlanır ve kabininin derinliği boyunca bu flanşlar istenildiği gibi ayarlanabilir. Sabitlenen birçok bölümün sökülmesi ve istenen genişliğin elde edilmesi kolay bir şekilde sağlanabiliyor.

Kabinet modellerinde camlar incelendiğinde, füme cam kullanıldığına sık sık rastlanır. Bu, ekipmanların %100 kırılmaz bir cam ile kolaylıkla korunmasına imkan tanır. Havaalanları, güvenlik bölümleri gibi yerlerde kullanılan kabinetler, kırılmaya %100 dayanıklı camdan imal edilmelidirler.

20u Kabinetler ve Ağırlık Kapasiteleri

Birçok kabinet modeli, mobil kullanıma son derece ideal olarak tasarlanırlar. Genellikle iki türde ağırlık taşımaya yer verilir. Hafif görevler için kullanılacak kabinetlerde, hafif bir döküme yer vermesi açısından alüminyum gibi hafif malzemeler kullanılır. Bu nedenle çerçeveler hafiftir ve hafiflikten dolayı kabinetlerin bir yerden başka bir yere taşınması son derece kolaydır. Fakat hafif görev kabinetleriyle yalnızca 200 kg ağırlığa kadar ekipmanları taşımak mümkün olabiliyor.

Ağır hizmet tipi modele sahip olan kabinetler, sizlere kabinet içine çok daha fazla ekipmanı yükleyebilme şansı sunarlar. Böylelikle 400 kg ağırlığa kadar bir taşıma kapasitesi sunulmuş olur.

20u Kabinet Mobil veya Montajlı Kullanım

Mobil, yani istediğiniz herhangi bir yere götürerek kullanabildiğiniz rack kabinetlerde, tekerleklere yer verilmektedir. Eğer montajlı bir kullanımla 20u kabineti kullanmak istiyorsanız, o zaman sondaj şablonları kullanılarak ve kabinetin arka kısmı çıkarılarak duvara monteli bir şekilde kullanılması sağlanabiliyor. Her iki kullanım şeklinin de kendine göre avantajları vardır, fakat rack kabin fiyatları araştırmalarının sonucunda, duvara monteli kullanımları tavsiye edildiğini görebilirsiniz.

 

Sizler için 20U Rack Kabinet ve Diğer Rack Kabinet Modellerini Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Müzikal Market -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Teknoloji Sanayi -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Online Ses Sistemi -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Yonka Bayi -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın