İncelemelerTeknoloji

100 Volt Hat Trafolu Ses Sistemleri

100 Volt Hat Trafolu Ses Sistemleri İnceleme

100 Volt Hat Trafolu Ses Sistemleri İnceleme

100 Volt Trafolu Ses Sistemleri

Ses sistemleri arasın da en çok tercih edilen ses sistemi 100 volt trafolu ses sistemleri oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. 100 volt trafolu ses sistemleri okul, tiyatro, konferans salonu gibi birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. 100 volt trafolu ses sistemlerinin bu denli çok tercih edilmesinin en büyük sebebi ise birden fazla ses verici sistem aynı anda çalıştığından dolayı en çok tercih edilen ses sistemlerin den bir tanesidir.

100 volt trafolu ses sistemini kurmadan önce ilk olarak nasıl bir ses düzeyine ihtiyaç duyduğunuz belirlemelisiniz. Ses sis temlerinin belirli bir standartları bulunmamaktadır. Aynı zaman da 100 volt trafolu ses sistemleri de en çok tercih edilen kurulum seçeneklerin den bir tanesidir.

100 Volt Ses Sistemi

100 volt ses sistemi okul, tiyatro, sinema, hava alanı ve otobüs terminali gibi birçok alan da kullanılmaktadır. 100 volt ses sisteminin bir diğer adı ise hat trafolu ses sistemleri olarak ta bilinmektedir. 100 volt ses sistemlerinin en beğenilen özel ligi ise bir anfiye birçok hoparlör bağlama imkânı sunuyor olmasından kaynaklanmaktadır. 100 volt trafolu ses sistemlerine en fazla 20 ila 30 arası hoparlör bağlanılmalıdır. 100 voltluk ses sisteminin en iyi özelliklerinden bir tanesi ise bağlamış olduğunuz her hoparlörün ses seviyesini birbirinden ayrı bir şeklide ayarlaya bilmenize olanak sağlamaktadır. Bu sayede istediğiniz tarafın ses seviyesini dilediğiniz gibi ayarlaya bilirsiniz.

100 Volt Ses Sistemi Çalışma Prensibi

Diğer ses sis temlerin de amplifikatör çıkışını 4 ila 8 ohm alırken 100 volt trafolu ses sistemleri ise 100 voltu sabit tutmaktadır. 100 volt ses sistemleri hoparlör den gelen sinyallerini dengelemek için transformatör kullanmaktadır. 100 volt ses sistemin de kullanılan transformatörler ses sinyallerini belirli kademeler ile düşürmekte veya yükseltmektedir. 80 watt amplifikatöre veya 300 watt amplifikatör olsun çıkış 100 volt olarak sabitlenecektir. Bu sayede fazladan gelen enerji kaybı büyük oranda önlenmektedir. Ayrıca ses kalitesini de maksimum seviyede kullanmanızı sağlamaktadır.

 

Sizler için 100 volt hat trafolu ses sistemleri Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> 100 volt hat trafolu ses sistemleri

Müzikal Market -> 100 volt hat trafolu ses sistemleri

Teknoloji Sanayi -> 100 volt hat trafolu ses sistemleri

Online Ses Sistemi -> 100 volt hat trafolu ses sistemleri

Yonka Bayi -> 100 volt hat trafolu ses sistemleri

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın